Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1379343
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1814
Ikona - strzałka prawaKomunikaty11561
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1758
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia12096
Ikona - strzałka prawaKonkursy17927
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1342
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201914926
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów9817
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24362
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej18535
Ikona - strzałka prawaRok 20176510
Ikona - strzałka prawaRok 20166428
Ikona - strzałka prawaRok 20156891
Ikona - strzałka prawaRok 20145969
Ikona - strzałka prawaRok 20136676
Ikona - strzałka prawaRok 20125050
Ikona - strzałka prawaRok 20117486
Ikona - strzałka prawarok 20108083
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091741
Ikona - strzałka prawarok 20092477
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy23990
Ikona - strzałka prawa20144872
Ikona - strzałka prawa20135079
Ikona - strzałka prawa20126781
Ikona - strzałka prawa20117918
Ikona - strzałka prawa20104633
Ikona - strzałka prawa20096280
Ikona - strzałka prawa20083712
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy6045
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20194633
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20189475
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20172934
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20164454
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152606
Ikona - strzałka prawaSesje6431
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji7346
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji7083
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1486
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1725
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1999
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9318
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2350
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1538
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1282
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11953
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10429
Ikona - strzałka prawaPozostałe7944
Ikona - strzałka prawaRegulamin7635
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół799
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27273
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2955
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18816
Ikona - strzałka prawaRODO3574
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1388
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11916
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3220
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9675
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy290
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum11386
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31519
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6397
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1436
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3115
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1738
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5804
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro167327
Ikona - strzałka prawa2019 rok4879
Ikona - strzałka prawa2018 rok10492
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.568
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.415
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1148
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1061
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1073
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1139
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1287
Ikona - strzałka prawaWynik902
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1086
Ikona - strzałka prawaWynik890
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej531
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1005
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa853
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2463
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1633
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1667
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1578
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1686
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2271
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa915
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1101
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1263
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu944
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1167
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu954
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201249
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1070
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1329
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu967
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1101
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21030
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko51315
Ikona - strzałka prawaKontrole5331
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1819
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli560
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad507
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli505
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55529
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54543
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53525
Ikona - strzałka prawaPetycje5138
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1856
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1287
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe17
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 201915
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 201913
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018463
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017751
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16943
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11898
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy22166
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1672
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy14422
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy16568
Ikona - strzałka prawaKomisje11921
Ikona - strzałka prawaReferaty15964
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3233
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy20190
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13973
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2444
Ikona - strzałka prawaZarządzenia7040
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3789
Ikona - strzałka prawa2013677
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny516
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna540
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3035
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1855
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9577
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11241
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7833
Ikona - strzałka prawaBudżet1960
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8883
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3762
Ikona - strzałka prawaArchiwum1470
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9887
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5863
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5774
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6242

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-22 13:01:34, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)