Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1604173
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKonkursy23955
Ikona - strzałka prawaKomunikaty16572
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie2446
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia17233
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20203372
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów13367
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25303
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20445
Ikona - strzałka prawaRok 20178871
Ikona - strzałka prawaRok 20168743
Ikona - strzałka prawaRok 20159468
Ikona - strzałka prawaRok 20148042
Ikona - strzałka prawaRok 20139554
Ikona - strzałka prawaRok 20127636
Ikona - strzałka prawaRok 20119990
Ikona - strzałka prawarok 201010972
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20092636
Ikona - strzałka prawarok 20092696
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy27716
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy7084
Ikona - strzałka prawaSesje7516
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych318
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji3220
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9697
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2835
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1680
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne12692
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11287
Ikona - strzałka prawaPozostałe8328
Ikona - strzałka prawaRegulamin8324
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1121
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27896
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3322
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19340
Ikona - strzałka prawaRODO4104
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1641
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?13596
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3605
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9994
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy711
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum13312
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35228
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6853
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1679
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3716
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1998
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6106
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro173154
Ikona - strzałka prawa2019 rok8602
Ikona - strzałka prawa2018 rok14259
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.810
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.595
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1381
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1268
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1302
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1367
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1512
Ikona - strzałka prawaWynik1108
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1323
Ikona - strzałka prawaWynik1061
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej746
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1252
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1124
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2664
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1849
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1877
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1805
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1917
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2519
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1120
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1312
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1488
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1167
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1364
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1173
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201462
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1251
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1530
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1183
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1290
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21211
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko55193
Ikona - strzałka prawaKontrole5910
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2149
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli741
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad723
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli690
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55718
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54777
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53727
Ikona - strzałka prawaPetycje7431
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2213
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1623
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe219
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019162
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019181
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018674
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171013
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17746
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej12459
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy23282
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy2288
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy15122
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17373
Ikona - strzałka prawaKomisje12413
Ikona - strzałka prawaReferaty16944
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3680
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy20832
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu14528
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2982
Ikona - strzałka prawaZarządzenia7833
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4100
Ikona - strzałka prawa2013859
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny658
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna721
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3257
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2025
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9995
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11670
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8208
Ikona - strzałka prawaBudżet2692
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10580
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4011
Ikona - strzałka prawaArchiwum1694
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10206
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6113
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6024
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6545

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-03 14:24:41, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)