Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1296724
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1642
Ikona - strzałka prawaKomunikaty9475
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1576
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia10752
Ikona - strzałka prawaKonkursy15644
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1198
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201911227
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów8645
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24013
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej18015
Ikona - strzałka prawaRok 20175614
Ikona - strzałka prawaRok 20165509
Ikona - strzałka prawaRok 20155790
Ikona - strzałka prawaRok 20145237
Ikona - strzałka prawaRok 20135438
Ikona - strzałka prawaRok 20123910
Ikona - strzałka prawaRok 20116480
Ikona - strzałka prawarok 20106692
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091457
Ikona - strzałka prawarok 20092398
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy22716
Ikona - strzałka prawa20144186
Ikona - strzałka prawa20134439
Ikona - strzałka prawa20125861
Ikona - strzałka prawa20116622
Ikona - strzałka prawa20104112
Ikona - strzałka prawa20095419
Ikona - strzałka prawa20083273
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy5681
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20193258
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20188432
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20172374
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163989
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152409
Ikona - strzałka prawaSesje6102
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji6687
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji6432
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1282
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1191
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1681
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9203
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2218
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1376
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1164
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11654
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10219
Ikona - strzałka prawaPozostałe7814
Ikona - strzałka prawaRegulamin7445
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół692
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27051
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2862
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18591
Ikona - strzałka prawaRODO3392
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1318
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11493
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3096
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9554
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy166
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum9235
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30468
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6257
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1338
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2984
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1636
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5710
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro164771
Ikona - strzałka prawa2019 rok3424
Ikona - strzałka prawa2018 rok8801
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.481
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.352
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1083
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego996
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1010
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1064
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1220
Ikona - strzałka prawaWynik831
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1016
Ikona - strzałka prawaWynik835
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej464
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe942
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa785
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2396
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1561
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1590
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1517
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1616
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2198
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa846
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1028
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1197
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu888
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1114
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu885
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201186
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu997
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1269
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu895
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1048
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2969
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko49659
Ikona - strzałka prawaKontrole5146
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1259
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli503
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad445
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli445
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55473
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54482
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53470
Ikona - strzałka prawaPetycje4495
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1747
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1179
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018401
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017679
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16637
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11703
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy21804
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1479
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy14200
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy16284
Ikona - strzałka prawaKomisje11760
Ikona - strzałka prawaReferaty15645
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3100
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19973
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13763
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2293
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6786
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3694
Ikona - strzałka prawa2013616
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny462
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna482
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2961
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1791
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9447
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11133
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7722
Ikona - strzałka prawaBudżet1709
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8195
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3681
Ikona - strzałka prawaArchiwum1393
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9797
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5788
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5694
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6156

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-23 13:19:32, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)