Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1212086
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1431
Ikona - strzałka prawaKomunikaty7311
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia9243
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1332
Ikona - strzałka prawaKonkursy13184
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1015
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20196161
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów7267
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23614
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej17479
Ikona - strzałka prawaRok 20174567
Ikona - strzałka prawaRok 20164445
Ikona - strzałka prawaRok 20154743
Ikona - strzałka prawaRok 20144453
Ikona - strzałka prawaRok 20134127
Ikona - strzałka prawaRok 20122852
Ikona - strzałka prawaRok 20115399
Ikona - strzałka prawarok 20105446
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091176
Ikona - strzałka prawarok 20092308
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy21300
Ikona - strzałka prawa20143496
Ikona - strzałka prawa20133762
Ikona - strzałka prawa20124877
Ikona - strzałka prawa20115348
Ikona - strzałka prawa20103553
Ikona - strzałka prawa20094399
Ikona - strzałka prawa20082717
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy5300
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20192301
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20187298
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171859
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163405
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152185
Ikona - strzałka prawaSesje5750
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji6192
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji5835
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1167
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań678
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1388
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9064
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2042
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1212
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1010
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11435
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9956
Ikona - strzałka prawaPozostałe7677
Ikona - strzałka prawaRegulamin7261
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół569
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26817
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2750
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18441
Ikona - strzałka prawaRODO3175
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1228
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11060
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2954
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9426
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy31
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum6948
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe29297
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6044
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1242
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2842
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1530
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5600
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro161979
Ikona - strzałka prawa2019 rok1890
Ikona - strzałka prawa2018 rok6879
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.365
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.272
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF994
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego913
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię926
Ikona - strzałka prawaProgram promocji979
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1139
Ikona - strzałka prawaWynik757
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II930
Ikona - strzałka prawaWynik768
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej386
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe859
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa698
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2320
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1477
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1514
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1433
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1538
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2122
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa770
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków929
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1117
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu816
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1038
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu808
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201107
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu919
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1201
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu804
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe975
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2900
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko47901
Ikona - strzałka prawaKontrole4855
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1121
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli430
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad368
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli375
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55397
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54402
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53386
Ikona - strzałka prawaPetycje3889
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1602
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1069
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018316
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017590
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16353
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11490
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy21364
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1266
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13894
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15927
Ikona - strzałka prawaKomisje11575
Ikona - strzałka prawaReferaty15262
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2945
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19698
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13469
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2098
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6428
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3584
Ikona - strzałka prawa2013530
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny377
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna407
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2873
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1717
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9302
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10968
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7572
Ikona - strzałka prawaBudżet1439
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7400
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3584
Ikona - strzałka prawaArchiwum1339
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9648
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5696
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5602
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6038

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-19 13:00:30, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)