Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1945870
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności426
Ikona - strzałka prawaKonkursy36375
Ikona - strzałka prawaKomunikaty31341
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie3765
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia30306
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202036601
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów24042
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27194
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23613
Ikona - strzałka prawaRok 201716504
Ikona - strzałka prawaRok 201616794
Ikona - strzałka prawaRok 201517580
Ikona - strzałka prawaRok 201414232
Ikona - strzałka prawaRok 201319119
Ikona - strzałka prawaRok 201216718
Ikona - strzałka prawaRok 201117999
Ikona - strzałka prawarok 201021584
Ikona - strzałka prawarok 20093222
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20095595
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy33461
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy8775
Ikona - strzałka prawaSesje9197
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1020
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji4953
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10377
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3660
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2378
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14138
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12285
Ikona - strzałka prawaPozostałe8994
Ikona - strzałka prawaRegulamin9668
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1782
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28945
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3976
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20483
Ikona - strzałka prawaRODO5025
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2123
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?18388
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry4457
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10572
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy1752
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum19856
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe43101
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7739
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2390
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4397
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2612
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6713
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro183534
Ikona - strzałka prawa2020 rok7646
Ikona - strzałka prawa2019 rok11189
Ikona - strzałka prawa2018 rok16075
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1458
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1036
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1863
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1735
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1818
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1856
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1996
Ikona - strzałka prawaWynik1512
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1796
Ikona - strzałka prawaWynik1473
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1254
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1755
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1627
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3173
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2332
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2371
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2289
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2425
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2993
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1598
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1765
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1953
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1636
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1805
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1623
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201909
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1653
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1985
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1610
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1751
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21740
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko61923
Ikona - strzałka prawaKontrole7351
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2757
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1182
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1175
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1109
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551144
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541200
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531177
Ikona - strzałka prawaPetycje12740
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2872
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2297
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe688
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019242
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019210
Ikona - strzałka prawaBilans257
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019586
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019586
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181129
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171562
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?173
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych416
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska672
Ikona - strzałka prawaPetycje448
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu2075
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18865
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13363
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy24836
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3132
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy15990
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18542
Ikona - strzałka prawaKomisje13240
Ikona - strzałka prawaReferaty18276
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4405
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy21846
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15343
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9376
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4177
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4626
Ikona - strzałka prawa20131258
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1038
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1128
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3693
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2474
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10573
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12446
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8909
Ikona - strzałka prawaBudżet4528
Ikona - strzałka prawaSprawozdania16239
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4508
Ikona - strzałka prawaArchiwum2225
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10785
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6713
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6570
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7091

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-19 07:54:29, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)