Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2567102
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia50851
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie5819
Ikona - strzałka prawaKonkursy101246
Ikona - strzałka prawaDostępność2234
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202210034
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202143745
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202061277
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów38624
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut29796
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej29621
Ikona - strzałka prawaRok 201727202
Ikona - strzałka prawaRok 201627603
Ikona - strzałka prawaRok 201529016
Ikona - strzałka prawaRok 201422757
Ikona - strzałka prawaRok 201331410
Ikona - strzałka prawaRok 201228708
Ikona - strzałka prawaRok 201128544
Ikona - strzałka prawarok 201035583
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20098948
Ikona - strzałka prawarok 20094084
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy41815
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 20221815
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy11783
Ikona - strzałka prawaSesje11548
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych2231
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji8317
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju12830
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 20302644
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20301223
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska4970
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne3686
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne16958
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13771
Ikona - strzałka prawaPozostałe10117
Ikona - strzałka prawaRegulamin11634
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2831
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz1830
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane30483
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5091
Ikona - strzałka prawaOrganizacja24388
Ikona - strzałka prawaRODO6832
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego3039
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry7224
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa11530
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy3858
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum25939
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.2105
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe52970
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska9283
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe255
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia385
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia154
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową167
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku3404
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia5669
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej3685
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej7703
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro198783
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego2600
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2704
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2731
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2822
Ikona - strzałka prawaWynik2274
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II2564
Ikona - strzałka prawaWynik2132
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej2096
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe2602
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa2444
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3973
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek3128
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice3162
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia3134
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny3216
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3803
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa2419
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków2580
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2729
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2354
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska2543
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2326
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202729
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2347
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko78079
Ikona - strzałka prawaKontrole9400
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza3847
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1921
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1924
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1864
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551873
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541917
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531926
Ikona - strzałka prawaPetycje20480
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz4006
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3450
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1487
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20191115
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019891
Ikona - strzałka prawaBilans1083
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20191274
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20191289
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181911
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20172474
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?989
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza835
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej365
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków1486
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska3698
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych2743
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny635
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich671
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej1171
Ikona - strzałka prawaPetycje1321
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu7030
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska20854
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej14810
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy27422
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy4381
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy17275
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20196
Ikona - strzałka prawaKomisje14536
Ikona - strzałka prawaReferaty20393
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania5633
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy23572
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu16852
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe5841
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11731
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna5429
Ikona - strzałka prawa20131908
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1644
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1741
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4436
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3226
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11548
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki13792
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10254
Ikona - strzałka prawaBudżet7639
Ikona - strzałka prawaSprawozdania25261
Ikona - strzałka prawaNarzędzia5499
Ikona - strzałka prawaArchiwum3245
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11845
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7678
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7570
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8084

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-05-19 13:51:50, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)