Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1826069
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia25338
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności81
Ikona - strzałka prawaKonkursy31228
Ikona - strzałka prawaKomunikaty26164
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie3305
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202021851
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów19784
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut26431
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22156
Ikona - strzałka prawaRok 201713664
Ikona - strzałka prawaRok 201613859
Ikona - strzałka prawaRok 201514771
Ikona - strzałka prawaRok 201412076
Ikona - strzałka prawaRok 201315725
Ikona - strzałka prawaRok 201213523
Ikona - strzałka prawaRok 201115163
Ikona - strzałka prawarok 201017808
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20094716
Ikona - strzałka prawarok 20093027
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy31155
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy8103
Ikona - strzałka prawaSesje8546
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych762
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji4213
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10118
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3354
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2120
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne13567
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11845
Ikona - strzałka prawaPozostałe8722
Ikona - strzałka prawaRegulamin9165
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1548
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28559
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3749
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20039
Ikona - strzałka prawaRODO4667
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1940
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?16533
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry4032
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10372
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy1382
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum18231
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe40357
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7411
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2121
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4127
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2383
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6503
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro179124
Ikona - strzałka prawa2020 rok2974
Ikona - strzałka prawa2019 rok10834
Ikona - strzałka prawa2018 rok15867
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1245
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.867
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1673
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1555
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1636
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1683
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1824
Ikona - strzałka prawaWynik1362
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1624
Ikona - strzałka prawaWynik1315
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1067
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1568
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1432
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2985
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2145
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2190
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2087
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2239
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2811
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1402
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1581
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1784
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1466
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1633
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1460
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201735
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1494
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1799
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1446
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1587
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21518
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko58903
Ikona - strzałka prawaKontrole6880
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2535
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1015
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1002
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli954
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55981
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541045
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531016
Ikona - strzałka prawaPetycje10710
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2620
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2063
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe519
Ikona - strzałka prawaBilans91
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 201982
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 201982
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019438
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019428
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018955
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171352
Ikona - strzałka prawaPetycje251
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu1300
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18407
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13033
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy24236
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy2838
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy15622
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18144
Ikona - strzałka prawaKomisje12920
Ikona - strzałka prawaReferaty17739
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4145
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy21455
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu14987
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe3747
Ikona - strzałka prawaZarządzenia8762
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4406
Ikona - strzałka prawa20131106
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny892
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna953
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3528
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2303
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10357
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12135
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8620
Ikona - strzałka prawaBudżet3762
Ikona - strzałka prawaSprawozdania13971
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4296
Ikona - strzałka prawaArchiwum1985
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10540
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6484
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6366
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6894

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-25 12:41:28, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)