Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1062306
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia212
Ikona - strzałka prawaKonkursy258
Ikona - strzałka prawaKomunikaty592
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie94
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia759
Ikona - strzałka prawaPrzetargi439
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201857
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów2160
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut21162
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej13153
Ikona - strzałka prawaRok 20171172
Ikona - strzałka prawaRok 20161488
Ikona - strzałka prawaRok 20151639
Ikona - strzałka prawaRok 20141798
Ikona - strzałka prawaRok 2013556
Ikona - strzałka prawaRok 2012416
Ikona - strzałka prawaRok 20112363
Ikona - strzałka prawarok 20102348
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009159
Ikona - strzałka prawarok 20092052
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy12959
Ikona - strzałka prawa20181003
Ikona - strzałka prawa20171446
Ikona - strzałka prawa20161698
Ikona - strzałka prawa20151390
Ikona - strzałka prawa20141485
Ikona - strzałka prawa20131540
Ikona - strzałka prawa20121741
Ikona - strzałka prawa20111949
Ikona - strzałka prawa20101843
Ikona - strzałka prawa20091740
Ikona - strzałka prawa20081236
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy2973
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20182425
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 2017249
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20161515
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20151449
Ikona - strzałka prawaSesje2420
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji1470
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji1386
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał285
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8425
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1290
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"286
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne464
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne10516
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8832
Ikona - strzałka prawaPozostałe7024
Ikona - strzałka prawaRegulamin6523
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół64
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane25630
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2172
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17593
Ikona - strzałka prawaRODO232
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego827
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9116
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2379
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa8919
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201814411
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 20.06.2018r.288
Ikona - strzałka prawaPrzetarg - dowóz dzieci 2018426
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz z dnia 11.06.2018r.193
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 06.06.2018r.415
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton410
Ikona - strzałka prawaPierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości292
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz 21403
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji przedmiaru133
Ikona - strzałka prawaSzkoła Skalbmierz kolorystyka elewacji158
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert316
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia163
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi230
Ikona - strzałka prawaBudowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Skalbmierz571
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert240
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla wykonawców114
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia151
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji124
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji SIWZ162
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi160
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz 2258
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia100
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert149
Ikona - strzałka prawaInformacja o unieważnieniu postępowania103
Ikona - strzałka prawaKompleksowa modernizacja placówek oświatowych na terenie gminy Skalbmierz500
Ikona - strzałka prawaInformacja o wynikach134
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi116
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert209
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz1313
Ikona - strzałka prawaUnieważnienie zamówienia185
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert360
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów cz. 2199
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów229
Ikona - strzałka prawaZestawienie stolarki188
Ikona - strzałka prawaModyfikacja treści załączników SIWZ - 28.03.2018 r.345
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz648
Ikona - strzałka prawaKonstrukcje106
Ikona - strzałka prawaInstalacje Sanitarne87
Ikona - strzałka prawaSTWIORB68
Ikona - strzałka prawaArchitektura206
Ikona - strzałka prawaInstalacje Elektryczne137
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2018 r.391
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum338
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe21117
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5185
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku838
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2199
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1071
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5122
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro146079
Ikona - strzałka prawa2018 rok258
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.96
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.67
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF757
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego662
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię693
Ikona - strzałka prawaProgram promocji745
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II902
Ikona - strzałka prawaWynik533
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II694
Ikona - strzałka prawaWynik551
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej111
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe599
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa440
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2047
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1225
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1268
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1200
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1304
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów1886
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa513
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków586
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi868
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu596
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska822
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu576
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-2020884
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu667
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego948
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu590
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe742
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2641
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko33771
Ikona - strzałka prawaKontrole3559
Ikona - strzałka prawa20121186
Ikona - strzałka prawaKontrola Zarządzania Kryzysowego507
Ikona - strzałka prawaKontrola RIO991
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza567
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli163
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad142
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli150
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55182
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54159
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53155
Ikona - strzałka prawaPetycje1357
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz987
Ikona - strzałka prawaSprawozdania531
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-201857
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017299
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska13950
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej9982
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy18077
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy11284
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy13014
Ikona - strzałka prawaKomisje10345
Ikona - strzałka prawaReferaty13403
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2056
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy18427
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu11926
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1518
Ikona - strzałka prawaZarządzenia4891
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3146
Ikona - strzałka prawa2013304
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny186
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna222
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2543
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1403
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki8581
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10241
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne6866
Ikona - strzałka prawaBudżet200
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4170
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3236
Ikona - strzałka prawaArchiwum993
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8771
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5357
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5220
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5625

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-10 14:02:54, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)