Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1131565
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1030
Ikona - strzałka prawaKonkursy7882
Ikona - strzałka prawaKomunikaty4408
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie870
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia5516
Ikona - strzałka prawaPrzetargi784
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20191921
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów4897
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut22827
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej16124
Ikona - strzałka prawaRok 20173098
Ikona - strzałka prawaRok 20162978
Ikona - strzałka prawaRok 20153273
Ikona - strzałka prawaRok 20143427
Ikona - strzałka prawaRok 20132401
Ikona - strzałka prawaRok 20121705
Ikona - strzałka prawaRok 20114106
Ikona - strzałka prawarok 20104006
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009793
Ikona - strzałka prawarok 20092203
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy18148
Ikona - strzałka prawa20142530
Ikona - strzałka prawa20132724
Ikona - strzałka prawa20123531
Ikona - strzałka prawa20113869
Ikona - strzałka prawa20102825
Ikona - strzałka prawa20093204
Ikona - strzałka prawa20082176
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy4477
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 2019779
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20185631
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171112
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20162647
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20151939
Ikona - strzałka prawaSesje4779
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji4605
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji4635
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał936
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji398
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8853
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1788
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"874
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne794
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11101
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9528
Ikona - strzałka prawaPozostałe7441
Ikona - strzałka prawaRegulamin6933
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół368
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26354
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2542
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18147
Ikona - strzałka prawaRODO1416
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1087
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10347
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2714
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9245
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum5482
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe26426
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5724
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1119
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2608
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1351
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5439
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro155476
Ikona - strzałka prawa2019 rok43
Ikona - strzałka prawa2018 rok3309
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.245
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.179
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF899
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego825
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię839
Ikona - strzałka prawaProgram promocji883
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1048
Ikona - strzałka prawaWynik669
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II833
Ikona - strzałka prawaWynik683
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej283
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe754
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa603
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2220
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1379
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1410
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1338
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1443
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2027
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa668
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków787
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1022
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu729
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska968
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu710
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201012
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu825
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1107
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu716
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe889
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2812
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko41839
Ikona - strzałka prawaKontrole3913
Ikona - strzałka prawa20121330
Ikona - strzałka prawaKontrola Zarządzania Kryzysowego654
Ikona - strzałka prawaKontrola RIO1148
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza898
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli317
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad282
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli287
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55314
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54309
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53298
Ikona - strzałka prawaPetycje3071
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1387
Ikona - strzałka prawaSprawozdania858
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018214
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017473
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska15678
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11076
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy20407
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy599
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13012
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15264
Ikona - strzałka prawaKomisje11220
Ikona - strzałka prawaReferaty14572
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2696
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19175
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu12912
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1872
Ikona - strzałka prawaZarządzenia5612
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3427
Ikona - strzałka prawa2013433
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny296
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna321
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2767
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1607
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9049
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10707
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7347
Ikona - strzałka prawaBudżet971
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6118
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3472
Ikona - strzałka prawaArchiwum1179
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9342
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5584
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5466
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5891

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-02-20 15:08:33, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)