Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1086744
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia371
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie260
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia1584
Ikona - strzałka prawaKonkursy2537
Ikona - strzałka prawaKomunikaty1433
Ikona - strzałka prawaPrzetargi520
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20181801
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów2843
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut21781
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej13530
Ikona - strzałka prawaRok 20171563
Ikona - strzałka prawaRok 20161789
Ikona - strzałka prawaRok 20152090
Ikona - strzałka prawaRok 20142148
Ikona - strzałka prawaRok 20131123
Ikona - strzałka prawaRok 2012789
Ikona - strzałka prawaRok 20112811
Ikona - strzałka prawarok 20102753
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009351
Ikona - strzałka prawarok 20092104
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy13937
Ikona - strzałka prawa20141736
Ikona - strzałka prawa20131828
Ikona - strzałka prawa20122375
Ikona - strzałka prawa20112528
Ikona - strzałka prawa20102079
Ikona - strzałka prawa20092185
Ikona - strzałka prawa20081511
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy3268
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20183373
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 2017481
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20161829
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20151608
Ikona - strzałka prawaSesje2736
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji1763
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji1826
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał372
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8570
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1441
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"451
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne593
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne10720
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9000
Ikona - strzałka prawaPozostałe7230
Ikona - strzałka prawaRegulamin6666
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół173
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane25872
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2286
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17819
Ikona - strzałka prawaRODO444
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego893
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9430
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2488
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9049
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201818957
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 20.06.2018r.401
Ikona - strzałka prawaPrzetarg - dowóz dzieci 2018524
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz z dnia 11.06.2018r.302
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 06.06.2018r.522
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton515
Ikona - strzałka prawaPierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości379
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz 21670
Ikona - strzałka prawaSzkoła Skalbmierz kolorystyka elewacji237
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert394
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia203
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi285
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji przedmiaru164
Ikona - strzałka prawaBudowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Skalbmierz704
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla wykonawców158
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert324
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia198
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji166
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji SIWZ205
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi211
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz 2307
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia153
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert198
Ikona - strzałka prawaInformacja o unieważnieniu postępowania158
Ikona - strzałka prawaKompleksowa modernizacja placówek oświatowych na terenie gminy Skalbmierz589
Ikona - strzałka prawaInformacja o wynikach203
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi173
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert262
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz1469
Ikona - strzałka prawaUnieważnienie zamówienia230
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert419
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów cz. 2251
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów307
Ikona - strzałka prawaZestawienie stolarki237
Ikona - strzałka prawaModyfikacja treści załączników SIWZ - 28.03.2018 r.409
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz718
Ikona - strzałka prawaKonstrukcje134
Ikona - strzałka prawaInstalacje Sanitarne120
Ikona - strzałka prawaSTWIORB103
Ikona - strzałka prawaArchitektura245
Ikona - strzałka prawaInstalacje Elektryczne163
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2018 r.487
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum2927
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe22691
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5390
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku975
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2353
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1175
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5239
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro149104
Ikona - strzałka prawa2018 rok360
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.144
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.100
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF807
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego725
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię741
Ikona - strzałka prawaProgram promocji791
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II951
Ikona - strzałka prawaWynik581
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II747
Ikona - strzałka prawaWynik594
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej164
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe655
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa501
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2102
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1274
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1310
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1253
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1346
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów1940
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa563
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków652
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi918
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu638
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska870
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu619
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-2020928
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu716
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1007
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu630
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe790
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2697
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko35164
Ikona - strzałka prawaKontrole3663
Ikona - strzałka prawa20121227
Ikona - strzałka prawaKontrola Zarządzania Kryzysowego555
Ikona - strzałka prawaKontrola RIO1033
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza665
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli215
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad191
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli190
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55222
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54222
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53200
Ikona - strzałka prawaPetycje1912
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1150
Ikona - strzałka prawaSprawozdania636
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018114
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017379
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska14346
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej10204
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy18530
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy11499
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy13296
Ikona - strzałka prawaKomisje10558
Ikona - strzałka prawaReferaty13665
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2236
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy18677
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu12226
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1637
Ikona - strzałka prawaZarządzenia5071
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3214
Ikona - strzałka prawa2013344
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny212
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna245
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2620
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1470
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki8767
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10424
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7008
Ikona - strzałka prawaBudżet375
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4703
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3334
Ikona - strzałka prawaArchiwum1041
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8902
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5420
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5300
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5717

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-19 16:03:39, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)