Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1730379
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKomunikaty21008
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie2913
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia20963
Ikona - strzałka prawaKonkursy27031
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202011927
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów16491
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25888
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21281
Ikona - strzałka prawaRok 201710989
Ikona - strzałka prawaRok 201610934
Ikona - strzałka prawaRok 201511828
Ikona - strzałka prawaRok 20149769
Ikona - strzałka prawaRok 201312306
Ikona - strzałka prawaRok 201210287
Ikona - strzałka prawaRok 201112217
Ikona - strzałka prawarok 201014053
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20093928
Ikona - strzałka prawarok 20092841
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy29393
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy7646
Ikona - strzałka prawaSesje8065
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych564
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji3841
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9906
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3095
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1906
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne13176
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11612
Ikona - strzałka prawaPozostałe8542
Ikona - strzałka prawaRegulamin8671
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1330
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28263
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3528
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19733
Ikona - strzałka prawaRODO4412
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1808
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?15143
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3818
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10209
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy1026
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum16498
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37727
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7099
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1878
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3931
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2193
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6299
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro175805
Ikona - strzałka prawa2019 rok10279
Ikona - strzałka prawa2018 rok15582
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1024
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.719
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1519
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1394
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1453
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1518
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1663
Ikona - strzałka prawaWynik1219
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1464
Ikona - strzałka prawaWynik1166
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej892
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1395
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1285
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2804
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1973
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2025
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1932
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2068
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2651
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1246
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1439
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1623
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1301
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1484
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1305
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201588
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1363
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1650
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1304
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1423
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21325
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko57082
Ikona - strzałka prawaKontrole6401
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2327
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli858
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad851
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli809
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55840
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54908
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53851
Ikona - strzałka prawaPetycje8731
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2408
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1846
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe343
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019276
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019281
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018793
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171179
Ikona - strzałka prawaPetycje130
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu691
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska18125
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej12773
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy23839
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy2637
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17797
Ikona - strzałka prawaKomisje12693
Ikona - strzałka prawaReferaty17428
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3924
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy21183
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu14765
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe3348
Ikona - strzałka prawaZarządzenia8286
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4254
Ikona - strzałka prawa2013981
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny769
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna834
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3381
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2150
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10192
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11914
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8408
Ikona - strzałka prawaBudżet3201
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12080
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4163
Ikona - strzałka prawaArchiwum1863
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10390
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6287
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6171
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6727

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-06 12:09:47, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)