Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2741113
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia56704
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie6438
Ikona - strzałka prawaKonkursy108703
Ikona - strzałka prawaDostępność3116
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202221736
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202149027
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202065349
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów42608
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut30774
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej30878
Ikona - strzałka prawaRok 201730156
Ikona - strzałka prawaRok 201630699
Ikona - strzałka prawaRok 201532323
Ikona - strzałka prawaRok 201425388
Ikona - strzałka prawaRok 201335096
Ikona - strzałka prawaRok 201232725
Ikona - strzałka prawaRok 201132236
Ikona - strzałka prawarok 201040207
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 200910090
Ikona - strzałka prawarok 20094442
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy44541
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 20225837
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy12885
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20227940
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20215905
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 202021561
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 201919574
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 201825427
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 201711791
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 201612531
Ikona - strzałka prawaSesje12222
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych2685
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji9051
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju13482
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 20304107
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20302097
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska5424
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne4157
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne17720
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14189
Ikona - strzałka prawaPozostałe10582
Ikona - strzałka prawaRegulamin12700
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół3255
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz2584
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane31011
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5574
Ikona - strzałka prawaOrganizacja25151
Ikona - strzałka prawaRODO7650
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego3546
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry8199
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa11922
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy4652
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum27726
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.2648
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55858
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska9953
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe651
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1057
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia479
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową469
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku3886
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia6024
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej4177
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej8069
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro203543
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego2961
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię3040
Ikona - strzałka prawaProgram promocji3105
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II3118
Ikona - strzałka prawaWynik2556
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II2897
Ikona - strzałka prawaWynik2404
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej2458
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe2936
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa2853
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów4301
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek3510
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice3487
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia3583
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny3528
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów4122
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa2734
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków2894
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi3067
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2730
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska2844
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2586
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20203048
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2685
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko85776
Ikona - strzałka prawaKontrole10148
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza4376
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli2250
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad2673
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli2197
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 552223
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 542281
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 532321
Ikona - strzałka prawaPetycje22913
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz4655
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4112
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2034
Ikona - strzałka prawaBilans1408
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 20191254
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20191437
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20191557
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20191576
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20182215
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20172817
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?1346
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza1345
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej892
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków2445
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska4763
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych3566
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny1412
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich1367
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej2607
Ikona - strzałka prawaPetycje1690
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu9063
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21459
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej15336
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28233
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy4826
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy17825
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy20762
Ikona - strzałka prawaKomisje14973
Ikona - strzałka prawaReferaty21083
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania6120
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy24074
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu17329
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe6463
Ikona - strzałka prawaZarządzenia12404
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna5931
Ikona - strzałka prawa20132174
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1895
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1992
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4730
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3607
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11974
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki14286
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10756
Ikona - strzałka prawaBudżet8450
Ikona - strzałka prawaSprawozdania27997
Ikona - strzałka prawaNarzędzia5876
Ikona - strzałka prawaArchiwum3586
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12337
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8004
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7900
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8454

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-09-30 10:31:49, zmian dokonał(a): Małgorzata Sagan

WCAG 2.0 (Level AA)