Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1105990
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia548
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia2886
Ikona - strzałka prawaKonkursy4670
Ikona - strzałka prawaKomunikaty2599
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie495
Ikona - strzałka prawaPrzetargi583
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20183170
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów3705
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut22197
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej14495
Ikona - strzałka prawaRok 20172215
Ikona - strzałka prawaRok 20162275
Ikona - strzałka prawaRok 20152580
Ikona - strzałka prawaRok 20142757
Ikona - strzałka prawaRok 20131626
Ikona - strzałka prawaRok 20121158
Ikona - strzałka prawaRok 20113394
Ikona - strzałka prawarok 20103309
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009577
Ikona - strzałka prawarok 20092153
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy15625
Ikona - strzałka prawa20142046
Ikona - strzałka prawa20132194
Ikona - strzałka prawa20122881
Ikona - strzałka prawa20113140
Ikona - strzałka prawa20102362
Ikona - strzałka prawa20092598
Ikona - strzałka prawa20081792
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy3667
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20184577
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 2017724
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20162205
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20151747
Ikona - strzałka prawaSesje3639
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji3109
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji3054
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał661
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8677
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1587
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"587
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne677
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne10894
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9115
Ikona - strzałka prawaPozostałe7310
Ikona - strzałka prawaRegulamin6787
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół254
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26092
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2413
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17958
Ikona - strzałka prawaRODO1127
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego962
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9714
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2571
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9137
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201822359
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 20.06.2018r.472
Ikona - strzałka prawaPrzetarg - dowóz dzieci 2018633
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz z dnia 11.06.2018r.377
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton z dnia 06.06.2018r.615
Ikona - strzałka prawaDostawa kruszywa drogowego kamiennego na drogi gminne i dojazdowe na terenie Gminy Skalbmierz w ilości 2559 ton604
Ikona - strzałka prawaPierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości477
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz 21814
Ikona - strzałka prawaSzkoła Skalbmierz kolorystyka elewacji276
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert430
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia246
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi328
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji przedmiaru201
Ikona - strzałka prawaBudowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Skalbmierz848
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla wykonawców204
Ikona - strzałka prawaZbiorcze zestawienie ofert436
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia240
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji206
Ikona - strzałka prawaInformacja o modyfikacji SIWZ261
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi283
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz 2345
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie o zmianie ogłoszenia199
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert239
Ikona - strzałka prawaInformacja o unieważnieniu postępowania226
Ikona - strzałka prawaKompleksowa modernizacja placówek oświatowych na terenie gminy Skalbmierz651
Ikona - strzałka prawaInformacja o wynikach248
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi218
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert336
Ikona - strzałka prawaTermomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Skalbmierz1542
Ikona - strzałka prawaUnieważnienie zamówienia259
Ikona - strzałka prawaWyniki z otwarcia ofert471
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów cz. 2328
Ikona - strzałka prawaPytania i odpowiedzi dla oferentów359
Ikona - strzałka prawaZestawienie stolarki289
Ikona - strzałka prawaModyfikacja treści załączników SIWZ - 28.03.2018 r.456
Ikona - strzałka prawaPrzebudowa placu targowego w mieście Skalbmierz763
Ikona - strzałka prawaKonstrukcje182
Ikona - strzałka prawaInstalacje Sanitarne154
Ikona - strzałka prawaSTWIORB136
Ikona - strzałka prawaArchitektura277
Ikona - strzałka prawaInstalacje Elektryczne235
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2018 r.546
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum4047
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe24281
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5546
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1046
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2453
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1244
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5315
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro151743
Ikona - strzałka prawa2018 rok1318
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.183
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.133
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF849
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego775
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię785
Ikona - strzałka prawaProgram promocji830
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II998
Ikona - strzałka prawaWynik619
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II782
Ikona - strzałka prawaWynik635
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej227
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe705
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa535
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2159
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1312
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1355
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1290
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1393
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów1979
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa614
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków719
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi965
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu681
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska917
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu655
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-2020961
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu771
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1045
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu666
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe839
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2754
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko37162
Ikona - strzałka prawaKontrole3769
Ikona - strzałka prawa20121275
Ikona - strzałka prawaKontrola Zarządzania Kryzysowego605
Ikona - strzałka prawaKontrola RIO1085
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza758
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli261
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad236
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli231
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55265
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54256
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53246
Ikona - strzałka prawaPetycje2310
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1226
Ikona - strzałka prawaSprawozdania721
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018157
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017417
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska15090
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej10712
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy19614
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy12329
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy14375
Ikona - strzałka prawaKomisje10903
Ikona - strzałka prawaReferaty14045
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2410
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy18903
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu12535
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1728
Ikona - strzałka prawaZarządzenia5317
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3308
Ikona - strzałka prawa2013382
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny247
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna275
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2691
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1546
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki8881
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10537
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7155
Ikona - strzałka prawaBudżet615
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5319
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3388
Ikona - strzałka prawaArchiwum1081
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9097
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5497
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5371
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5799

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-13 14:36:44, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)