Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2054874
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności812
Ikona - strzałka prawaKonkursy40178
Ikona - strzałka prawaKomunikaty34829
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4226
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia33959
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20213201
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202042349
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów26933
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27690
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24771
Ikona - strzałka prawaRok 201718365
Ikona - strzałka prawaRok 201618688
Ikona - strzałka prawaRok 201519419
Ikona - strzałka prawaRok 201415648
Ikona - strzałka prawaRok 201321193
Ikona - strzałka prawaRok 201218833
Ikona - strzałka prawaRok 201119803
Ikona - strzałka prawarok 201024356
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20096198
Ikona - strzałka prawarok 20093371
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy35336
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy9285
Ikona - strzałka prawaSesje9683
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1270
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji5859
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10615
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3895
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2681
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14666
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12602
Ikona - strzałka prawaPozostałe9251
Ikona - strzałka prawaRegulamin9988
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1969
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29217
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4181
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20984
Ikona - strzałka prawaRODO5452
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2278
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?19949
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5008
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10743
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2070
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum20988
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.681
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45162
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska7992
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2561
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4638
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2788
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6873
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro187002
Ikona - strzałka prawa2018 rok16241
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1618
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1151
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2017
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1889
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1991
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2026
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2146
Ikona - strzałka prawaWynik1642
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1933
Ikona - strzałka prawaWynik1594
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1400
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1908
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1784
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3312
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2461
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2529
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2462
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2576
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3151
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1755
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1903
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2097
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1781
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1930
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1755
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202052
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1787
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2120
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1740
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko64458
Ikona - strzałka prawaKontrole7707
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2940
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1308
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1308
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1231
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551265
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541323
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531307
Ikona - strzałka prawaPetycje14112
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3067
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2544
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe858
Ikona - strzałka prawaDeklaracje VAT 7 za 2020 rok73
Ikona - strzałka prawaBilans393
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019340
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019386
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019708
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019710
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181266
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171718
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?316
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych849
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska1284
Ikona - strzałka prawaPetycje573
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu2962
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19249
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13640
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25313
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3400
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16273
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18876
Ikona - strzałka prawaKomisje13477
Ikona - strzałka prawaReferaty18720
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4652
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22201
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15602
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4453
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9749
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4780
Ikona - strzałka prawa20131360
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1143
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1240
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3829
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2605
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10764
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12713
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9144
Ikona - strzałka prawaBudżet5064
Ikona - strzałka prawaSprawozdania17774
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4688
Ikona - strzałka prawaArchiwum2396
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10965
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6873
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6725
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7264

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-19 13:50:1, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)