Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1155001
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1226
Ikona - strzałka prawaKonkursy10787
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia7943
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1129
Ikona - strzałka prawaKomunikaty5932
Ikona - strzałka prawaPrzetargi911
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20194038
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów6197
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23288
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej16956
Ikona - strzałka prawaRok 20173901
Ikona - strzałka prawaRok 20163750
Ikona - strzałka prawaRok 20154017
Ikona - strzałka prawaRok 20144002
Ikona - strzałka prawaRok 20133296
Ikona - strzałka prawaRok 20122218
Ikona - strzałka prawaRok 20114806
Ikona - strzałka prawarok 20104631
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009997
Ikona - strzałka prawarok 20092263
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy19882
Ikona - strzałka prawa20143056
Ikona - strzałka prawa20133328
Ikona - strzałka prawa20124193
Ikona - strzałka prawa20114717
Ikona - strzałka prawa20103219
Ikona - strzałka prawa20093764
Ikona - strzałka prawa20082462
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy4945
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20191597
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20186583
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171525
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163121
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152070
Ikona - strzałka prawaSesje5373
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji5563
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji5272
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1071
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań409
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1053
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8951
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1944
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1080
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne914
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11278
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9783
Ikona - strzałka prawaPozostałe7575
Ikona - strzałka prawaRegulamin7113
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół487
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26583
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2654
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18304
Ikona - strzałka prawaRODO1623
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1169
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10677
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2864
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9344
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum6085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28052
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5916
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1185
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2753
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1451
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5535
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro159057
Ikona - strzałka prawa2019 rok856
Ikona - strzałka prawa2018 rok5134
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.306
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.230
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF948
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego870
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię888
Ikona - strzałka prawaProgram promocji933
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1096
Ikona - strzałka prawaWynik719
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II892
Ikona - strzałka prawaWynik731
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej346
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe816
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa655
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2276
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1435
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1474
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1394
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1497
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2084
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa733
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków874
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1079
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu779
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1007
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu764
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201071
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu879
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1164
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu768
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe942
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2867
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko45310
Ikona - strzałka prawaKontrole4526
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1039
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli383
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad335
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli344
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55365
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54367
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53349
Ikona - strzałka prawaPetycje3467
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1508
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1000
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018271
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017536
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16039
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11297
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy20893
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy931
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13565
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15608
Ikona - strzałka prawaKomisje11404
Ikona - strzałka prawaReferaty14964
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2839
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19468
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13221
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1994
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6123
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3514
Ikona - strzałka prawa2013493
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny342
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna370
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2830
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1666
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9191
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10849
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7476
Ikona - strzałka prawaBudżet1264
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6863
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3534
Ikona - strzałka prawaArchiwum1282
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9530
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5648
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5549
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5973

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-23 14:30:25, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)