Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3370827
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia86404
Ikona - strzałka prawaZakup węgla3008
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie9016
Ikona - strzałka prawaKonkursy123141
Ikona - strzałka prawaDostępność6342
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi149235
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów47702
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut34061
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej37704
Ikona - strzałka prawaRok 201743464
Ikona - strzałka prawaRok 201644380
Ikona - strzałka prawaRok 201547962
Ikona - strzałka prawaRok 201436520
Ikona - strzałka prawaRok 201351386
Ikona - strzałka prawaRok 201251172
Ikona - strzałka prawaRok 201148719
Ikona - strzałka prawarok 201060286
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 200914423
Ikona - strzałka prawarok 20095914
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy55051
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202231604
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202312124
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 2024584
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia85351
Ikona - strzałka prawaSesje15327
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych5017
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji12013
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju15989
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 20309758
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20306208
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne6026
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne21270
Ikona - strzałka prawaRegulamin16518
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół5073
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz7967
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów zbiornika wodnego retencyjno-rekreacyjnego „Skalbmierz” na rzece Nidzicy i Szarbiówce na obszarze miasta Skalbmierz.299
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenów zbiornika wodnego retencyjno-rekreacyjnego „Skalbmierz” na rzece Nidzicy i Szarbiówce na obszarze miasta Skalbmierz248
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33042
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7570
Ikona - strzałka prawaOrganizacja27899
Ikona - strzałka prawaRODO11617
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego5283
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry12064
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa13892
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy8098
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum40617
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.5145
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe68427
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska12661
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe2523
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia5371
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia1750
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową1816
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5490
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia7506
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej5943
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej9678
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 130 000 zł220356
Ikona - strzałka prawaProgram promocji4591
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II4462
Ikona - strzałka prawaWynik3824
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II4244
Ikona - strzałka prawaWynik3501
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej3890
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa4227
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa4073
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków4288
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi4399
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3876
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska4127
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3748
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20204374
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3896
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko112161
Ikona - strzałka prawaArchiwalne nabory2
Ikona - strzałka prawaKontrole14644
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza6247
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli3629
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad3912
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli3433
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 553437
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 543525
Ikona - strzałka prawaKodeks Etyki Pracowników Samorządowych3937
Ikona - strzałka prawaPetycje33032
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz6491
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6395
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4098
Ikona - strzałka prawaBilans2731
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 20192437
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20192777
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20192670
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20192717
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20183564
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20174253
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?3067
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3610
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej3016
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków7336
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska9157
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych7354
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny5721
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich4396
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej9755
Ikona - strzałka prawaPetycje3163
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu18302
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24164
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej17510
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31038
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy6930
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy19983
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23329
Ikona - strzałka prawaKomisje17088
Ikona - strzałka prawaReferaty23897
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania7925
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy26423
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu19406
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe8757
Ikona - strzałka prawaZarządzenia15099
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna7321
Ikona - strzałka prawa20133248
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny2977
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna3108
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6041
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny4927
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki13823
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki16357
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne12529
Ikona - strzałka prawaBudżet12383
Ikona - strzałka prawaKwartalna informacja o wykonaniu budżetu989
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO841
Ikona - strzałka prawaSprawozdania40300
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7383
Ikona - strzałka prawaArchiwum4909
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13885
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9490
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9302
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10380

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-03-05 10:49:30, zmian dokonał(a): pszmigiel

WCAG 2.0 (Level AA)