Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2856054
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia63538
Ikona - strzałka prawaZakup węgla933
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie7156
Ikona - strzałka prawaKonkursy113121
Ikona - strzałka prawaDostępność4026
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi53129
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów44875
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31594
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32701
Ikona - strzałka prawaRok 201733654
Ikona - strzałka prawaRok 201634304
Ikona - strzałka prawaRok 201536360
Ikona - strzałka prawaRok 201428269
Ikona - strzałka prawaRok 201339475
Ikona - strzałka prawaRok 201237638
Ikona - strzałka prawaRok 201136502
Ikona - strzałka prawarok 201045558
Ikona - strzałka prawarok 20094806
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 200911155
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy47276
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202212507
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 2023132
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia25322
Ikona - strzałka prawaSesje13016
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych3223
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji9810
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju14116
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 20305581
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20303174
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne4612
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne18566
Ikona - strzałka prawaRegulamin13778
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół3690
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz3713
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane31572
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6085
Ikona - strzałka prawaOrganizacja25935
Ikona - strzałka prawaRODO8491
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego3967
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry9133
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa12400
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy5445
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum29632
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.3234
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe58378
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska10592
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe1121
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1882
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia793
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową777
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4275
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia6390
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej4644
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej8501
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 130 000 zł208367
Ikona - strzałka prawaProgram promocji3485
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II3457
Ikona - strzałka prawaWynik2841
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II3240
Ikona - strzałka prawaWynik2668
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej2804
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa3211
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa3035
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków3229
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi3390
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3033
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska3153
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2878
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20203374
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2961
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko91603
Ikona - strzałka prawaArchiwalne nabory2
Ikona - strzałka prawaKontrole11101
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza4831
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli2508
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad2950
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli2473
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 552515
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 542580
Ikona - strzałka prawaKodeks Etyki Pracowników Samorządowych2699
Ikona - strzałka prawaPetycje25592
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz5106
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4588
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2537
Ikona - strzałka prawaBilans1712
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20191760
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 20191588
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20191829
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20191853
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20182529
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20173164
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?1718
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza1890
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej1361
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków3762
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska5920
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych4473
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny2433
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich2207
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej4576
Ikona - strzałka prawaPetycje2013
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu11274
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22031
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej15825
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28910
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy5359
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy18299
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21430
Ikona - strzałka prawaKomisje15419
Ikona - strzałka prawaReferaty21663
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania6559
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy24567
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu17864
Ikona - strzałka prawaZarządzenia13076
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe6974
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna6322
Ikona - strzałka prawa20132429
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny2131
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna2277
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5046
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3925
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12391
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki14778
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne11166
Ikona - strzałka prawaBudżet9275
Ikona - strzałka prawaSprawozdania30682
Ikona - strzałka prawaNarzędzia6228
Ikona - strzałka prawaArchiwum3974
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12761
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8355
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8246
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8927

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-02-02 14:04:22, zmian dokonał(a): Małgorzata Sagan

WCAG 2.0 (Level AA)