Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1543538
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKonkursy22684
Ikona - strzałka prawaKomunikaty15217
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie2266
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia15857
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20201511
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów12270
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25091
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej19990
Ikona - strzałka prawaRok 20178283
Ikona - strzałka prawaRok 20168132
Ikona - strzałka prawaRok 20158813
Ikona - strzałka prawaRok 20147544
Ikona - strzałka prawaRok 20138660
Ikona - strzałka prawaRok 20126915
Ikona - strzałka prawaRok 20119370
Ikona - strzałka prawarok 201010135
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20092421
Ikona - strzałka prawarok 20092651
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy26659
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy6839
Ikona - strzałka prawaSesje7283
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych201
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji2995
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9627
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2741
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1596
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne12521
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11092
Ikona - strzałka prawaPozostałe8239
Ikona - strzałka prawaRegulamin8171
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół1053
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27748
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza3241
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19225
Ikona - strzałka prawaRODO3994
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1583
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?13175
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3519
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9927
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy618
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum12847
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34430
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6755
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1629
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia3392
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1943
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6044
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro171911
Ikona - strzałka prawa2019 rok7635
Ikona - strzałka prawa2018 rok13621
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.735
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.553
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1328
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1230
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1248
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1320
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1465
Ikona - strzałka prawaWynik1056
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1277
Ikona - strzałka prawaWynik1033
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej702
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1190
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1066
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2623
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1807
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1828
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1761
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1870
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2469
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1082
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1277
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1443
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1120
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1326
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1134
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201420
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1221
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1488
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1139
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1250
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 21173
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko54511
Ikona - strzałka prawaKontrole5776
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2066
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli706
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad676
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli655
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55671
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54727
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53685
Ikona - strzałka prawaPetycje6892
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz2155
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1542
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe159
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019124
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019136
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018636
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017953
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska17571
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej12332
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy22984
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy2163
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy15001
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy17208
Ikona - strzałka prawaKomisje12327
Ikona - strzałka prawaReferaty16715
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3568
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy20700
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu14424
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2851
Ikona - strzałka prawaZarządzenia7660
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4040
Ikona - strzałka prawa2013818
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny629
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna682
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3205
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1996
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9927
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11581
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8122
Ikona - strzałka prawaBudżet2522
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10109
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3963
Ikona - strzałka prawaArchiwum1634
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10147
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6060
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5970
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6482

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-21 15:13:16, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)