Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1155689
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1238
Ikona - strzałka prawaKonkursy10891
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia7991
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1134
Ikona - strzałka prawaKomunikaty5947
Ikona - strzałka prawaPrzetargi912
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20194119
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów6210
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23304
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej16978
Ikona - strzałka prawaRok 20173906
Ikona - strzałka prawaRok 20163761
Ikona - strzałka prawaRok 20154037
Ikona - strzałka prawaRok 20144011
Ikona - strzałka prawaRok 20133307
Ikona - strzałka prawaRok 20122229
Ikona - strzałka prawaRok 20114816
Ikona - strzałka prawarok 20104645
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 2009999
Ikona - strzałka prawarok 20092263
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy19921
Ikona - strzałka prawa20143060
Ikona - strzałka prawa20133337
Ikona - strzałka prawa20124203
Ikona - strzałka prawa20114727
Ikona - strzałka prawa20103226
Ikona - strzałka prawa20093772
Ikona - strzałka prawa20082466
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy4960
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20191622
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20186599
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20171534
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163130
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152074
Ikona - strzałka prawaSesje5395
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji5601
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji5291
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1075
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań417
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1070
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8956
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska1949
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1082
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne915
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11298
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9787
Ikona - strzałka prawaPozostałe7577
Ikona - strzałka prawaRegulamin7122
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół490
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26593
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2657
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18308
Ikona - strzałka prawaRODO1630
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1172
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10683
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry2867
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9350
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum6107
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28092
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska5919
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1186
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2758
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1457
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5536
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro159154
Ikona - strzałka prawa2019 rok899
Ikona - strzałka prawa2018 rok5184
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.307
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.232
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF951
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego875
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię891
Ikona - strzałka prawaProgram promocji934
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1098
Ikona - strzałka prawaWynik719
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II896
Ikona - strzałka prawaWynik731
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej347
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe818
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa658
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2277
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1437
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1476
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1395
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1499
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2085
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa734
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków877
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1082
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu780
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1012
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu764
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201073
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu882
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1165
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu769
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe943
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2867
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko45454
Ikona - strzałka prawaKontrole4542
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1042
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli383
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad336
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli345
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55366
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54368
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53349
Ikona - strzałka prawaPetycje3474
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1514
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1001
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018271
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017537
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16053
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11307
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy20902
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy941
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy13578
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy15627
Ikona - strzałka prawaKomisje11419
Ikona - strzałka prawaReferaty14981
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania2847
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19480
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13236
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe1997
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6138
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3515
Ikona - strzałka prawa2013495
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny342
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna370
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2834
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1670
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9194
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki10851
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7478
Ikona - strzałka prawaBudżet1269
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6868
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3534
Ikona - strzałka prawaArchiwum1283
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9531
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5650
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5549
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5974

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-25 08:25:33, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)