Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1290789
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia1622
Ikona - strzałka prawaKomunikaty9237
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie1563
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia10617
Ikona - strzałka prawaKonkursy15429
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1183
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 201910796
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów8405
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut23983
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej17979
Ikona - strzałka prawaRok 20175525
Ikona - strzałka prawaRok 20165417
Ikona - strzałka prawaRok 20155705
Ikona - strzałka prawaRok 20145165
Ikona - strzałka prawaRok 20135339
Ikona - strzałka prawaRok 20123815
Ikona - strzałka prawaRok 20116399
Ikona - strzałka prawarok 20106583
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20091430
Ikona - strzałka prawarok 20092392
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy22600
Ikona - strzałka prawa20144112
Ikona - strzałka prawa20134359
Ikona - strzałka prawa20125753
Ikona - strzałka prawa20116515
Ikona - strzałka prawa20104047
Ikona - strzałka prawa20095335
Ikona - strzałka prawa20083189
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy5646
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20193158
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20188330
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20172320
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20163825
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia 20152373
Ikona - strzałka prawaSesje6071
Ikona - strzałka prawaZawiadomienie o sesji6649
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji6381
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał1270
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1095
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji1666
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9187
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2204
Ikona - strzałka prawaProgram "Zorza"1366
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne1151
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11637
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10193
Ikona - strzałka prawaPozostałe7801
Ikona - strzałka prawaRegulamin7430
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół684
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27029
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza2852
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18576
Ikona - strzałka prawaRODO3373
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego1312
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11468
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry3084
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa9543
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy154
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum8916
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30381
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska6238
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku1326
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia2962
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej1627
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej5704
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro164580
Ikona - strzałka prawa2019 rok3314
Ikona - strzałka prawa2018 rok8662
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.459
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.342
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF1074
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego988
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię1001
Ikona - strzałka prawaProgram promocji1056
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II1212
Ikona - strzałka prawaWynik824
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1010
Ikona - strzałka prawaWynik830
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej458
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe936
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa777
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów2388
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek1554
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice1586
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia1509
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny1609
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów2191
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa840
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1023
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi1190
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu883
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1108
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu879
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20201180
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu991
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego1264
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu887
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1043
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe 2964
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko49483
Ikona - strzałka prawaKontrole5113
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza1255
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli497
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad440
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli440
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 55466
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 54476
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 53461
Ikona - strzałka prawaPetycje4439
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz1730
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1172
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2018397
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-2017670
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska16601
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej11685
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy21765
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy1461
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy14163
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy16258
Ikona - strzałka prawaKomisje11738
Ikona - strzałka prawaReferaty15612
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania3093
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy19950
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu13745
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe2276
Ikona - strzałka prawaZarządzenia6753
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna3688
Ikona - strzałka prawa2013606
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny457
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna475
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne2955
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny1784
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9434
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki11112
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7711
Ikona - strzałka prawaBudżet1685
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8099
Ikona - strzałka prawaNarzędzia3674
Ikona - strzałka prawaArchiwum1383
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9789
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5778
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5686
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6146

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-16 10:09:09, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)