Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2294166
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaKonkursy50488
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1462
Ikona - strzałka prawaKomunikaty42374
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4967
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia41286
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202128312
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202055440
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów33112
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28676
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26877
Ikona - strzałka prawaRok 201722741
Ikona - strzałka prawaRok 201622872
Ikona - strzałka prawaRok 201523866
Ikona - strzałka prawaRok 201419093
Ikona - strzałka prawaRok 201326105
Ikona - strzałka prawaRok 201223395
Ikona - strzałka prawaRok 201124098
Ikona - strzałka prawarok 201030035
Ikona - strzałka prawarok 20093703
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20097542
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy38476
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy10162
Ikona - strzałka prawaSesje10379
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1680
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji6799
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11182
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 2030659
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska4371
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne3176
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15756
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13122
Ikona - strzałka prawaPozostałe9661
Ikona - strzałka prawaRegulamin10706
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2371
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz946
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29846
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4570
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21792
Ikona - strzałka prawaRODO6085
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2602
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?22455
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5937
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa11078
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2908
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum23550
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.1396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe48876
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska8569
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2952
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia5055
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej3213
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej7254
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro196271
Ikona - strzałka prawa2018 rok16629
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1990
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1407
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2355
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego2233
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2328
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2363
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2478
Ikona - strzałka prawaWynik1952
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II2235
Ikona - strzałka prawaWynik1853
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1726
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe2211
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa2096
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3610
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2774
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2827
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2795
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2879
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3449
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa2062
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków2219
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2410
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2059
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska2221
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2024
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202361
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2065
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2415
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2004
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko69578
Ikona - strzałka prawaKontrole8469
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza3356
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1595
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1595
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1511
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551559
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541598
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531577
Ikona - strzałka prawaPetycje17150
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3491
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2979
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1171
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019732
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019591
Ikona - strzałka prawaBilans719
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019986
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019991
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181559
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20172065
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?614
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych1647
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska2345
Ikona - strzałka prawaPetycje864
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu4701
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19963
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej14157
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy26262
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3857
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16727
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19474
Ikona - strzałka prawaKomisje13970
Ikona - strzałka prawaReferaty19445
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania5064
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22868
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu16097
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10559
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe5151
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna5080
Ikona - strzałka prawa20131623
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1382
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1482
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne4114
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2889
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11122
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki13223
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9699
Ikona - strzałka prawaBudżet6431
Ikona - strzałka prawaSprawozdania21478
Ikona - strzałka prawaNarzędzia5109
Ikona - strzałka prawaArchiwum2750
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11394
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7278
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7160
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7650

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-22 13:44:02, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)