Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2183084
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4643
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia38057
Ikona - strzałka prawaKonkursy46672
Ikona - strzałka prawaKomunikaty39172
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1185
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202116467
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202049277
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów30513
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28212
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25863
Ikona - strzałka prawaRok 201720864
Ikona - strzałka prawaRok 201621122
Ikona - strzałka prawaRok 201521836
Ikona - strzałka prawaRok 201417715
Ikona - strzałka prawaRok 201323823
Ikona - strzałka prawaRok 201221306
Ikona - strzałka prawaRok 201122252
Ikona - strzałka prawarok 201027649
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20097041
Ikona - strzałka prawarok 20093573
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy36952
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy9775
Ikona - strzałka prawaSesje10091
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1506
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji6394
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10937
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 2030222
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska4150
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2986
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15290
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12917
Ikona - strzałka prawaPozostałe9508
Ikona - strzałka prawaRegulamin10415
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2195
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz474
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29562
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4401
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21469
Ikona - strzałka prawaRODO5804
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2463
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?21352
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5537
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10938
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2568
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum22377
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.1074
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe47542
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska8329
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2782
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4905
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej3025
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej7087
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro192639
Ikona - strzałka prawa2018 rok16470
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1843
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1300
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2221
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego2089
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2197
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2229
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2341
Ikona - strzałka prawaWynik1831
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II2109
Ikona - strzałka prawaWynik1752
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1590
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe2085
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1964
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3491
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2646
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2707
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2651
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2747
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3331
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1935
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków2077
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2277
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1936
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska2098
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1910
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202228
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1951
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2297
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1895
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko67509
Ikona - strzałka prawaKontrole8136
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza3175
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1471
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1474
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1396
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551426
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541482
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531466
Ikona - strzałka prawaPetycje15873
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3308
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2791
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1047
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019596
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019486
Ikona - strzałka prawaBilans575
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019869
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019878
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181434
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171919
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?485
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych1305
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska1863
Ikona - strzałka prawaPetycje735
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu3871
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19683
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13937
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25845
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3655
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16551
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy19229
Ikona - strzałka prawaKomisje13760
Ikona - strzałka prawaReferaty19132
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4914
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22571
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15879
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4885
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10191
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4950
Ikona - strzałka prawa20131515
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1286
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1386
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3999
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2771
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10970
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki13011
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9433
Ikona - strzałka prawaBudżet5865
Ikona - strzałka prawaSprawozdania19826
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4925
Ikona - strzałka prawaArchiwum2595
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11214
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7096
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6973
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7483

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-07-21 14:43:28, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)