Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2081101
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności874
Ikona - strzałka prawaKonkursy41447
Ikona - strzałka prawaKomunikaty35711
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie4308
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia34804
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 20216202
Ikona - strzałka prawaPrzetargi 202043686
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów27633
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27786
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25005
Ikona - strzałka prawaRok 201718823
Ikona - strzałka prawaRok 201619105
Ikona - strzałka prawaRok 201519822
Ikona - strzałka prawaRok 201416102
Ikona - strzałka prawaRok 201321688
Ikona - strzałka prawaRok 201219298
Ikona - strzałka prawaRok 201120360
Ikona - strzałka prawarok 201024967
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 20096448
Ikona - strzałka prawarok 20093420
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy35758
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy9423
Ikona - strzałka prawaSesje9787
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych1311
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji5979
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10689
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3950
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne2739
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14760
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12678
Ikona - strzałka prawaPozostałe9308
Ikona - strzałka prawaRegulamin10118
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół2020
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29292
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4228
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21071
Ikona - strzałka prawaRODO5542
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego2319
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?20260
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry5120
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa10787
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy2174
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum21296
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45713
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska8061
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku2610
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia4686
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej2832
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej6916
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 30 000 euro188109
Ikona - strzałka prawa2018 rok16294
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.06.2018r.1682
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe z dnia 08.05.2018r.1182
Ikona - strzałka prawaOpracowanie WPF2069
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego1937
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię2039
Ikona - strzałka prawaProgram promocji2074
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II2187
Ikona - strzałka prawaWynik1687
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II1977
Ikona - strzałka prawaWynik1635
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej1443
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe1945
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa1832
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Bełzów3351
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Boszczynek2502
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Drożejowice2565
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Szarbia2498
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Tempoczów Rędziny2611
Ikona - strzałka prawaModernizacja świetlicy - Zakrzów3190
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa1794
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków1941
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi2139
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1819
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska1970
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1790
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20202090
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1822
Ikona - strzałka prawaWzmocnienie potencjału instytucjonalnego2164
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu1776
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko65017
Ikona - strzałka prawaKontrole7808
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza2995
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli1343
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad1345
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli1268
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 551303
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 541357
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 531338
Ikona - strzałka prawaPetycje14474
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz3126
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2609
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe914
Ikona - strzałka prawaBilans430
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 2019371
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 2019422
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 2019743
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 2019747
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20181302
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20171757
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?345
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych954
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska1403
Ikona - strzałka prawaPetycje603
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu3129
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska19338
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej13705
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy25404
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy3463
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy16323
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy18947
Ikona - strzałka prawaKomisje13541
Ikona - strzałka prawaReferaty18831
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania4739
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy22301
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu15666
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe4559
Ikona - strzałka prawaZarządzenia9855
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna4815
Ikona - strzałka prawa20131398
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny1173
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna1272
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne3862
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny2638
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10805
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki12769
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9200
Ikona - strzałka prawaBudżet5240
Ikona - strzałka prawaSprawozdania18177
Ikona - strzałka prawaNarzędzia4730
Ikona - strzałka prawaArchiwum2445
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11028
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6910
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6768
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7324

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-07 07:47:27, zmian dokonał(a): msagan

WCAG 2.0 (Level AA)