Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3474996
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia94636
Ikona - strzałka prawaZakup węgla3641
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie9563
Ikona - strzałka prawaKonkursy125865
Ikona - strzałka prawaDostępność7050
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi169239
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów48367
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut34912
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej38970
Ikona - strzałka prawaRok 201745304
Ikona - strzałka prawaRok 201646379
Ikona - strzałka prawaRok 201550081
Ikona - strzałka prawaRok 201438121
Ikona - strzałka prawaRok 201353703
Ikona - strzałka prawaRok 201253902
Ikona - strzałka prawaRok 201151082
Ikona - strzałka prawarok 201063349
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 200915005
Ikona - strzałka prawarok 20096143
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy56708
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202235239
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202315364
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 20242064
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia103473
Ikona - strzałka prawaSesje16073
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych5760
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji12760
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju16597
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 203010867
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20306942
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne6556
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne21960
Ikona - strzałka prawaRegulamin17326
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół5610
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz616
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz9095
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów zbiornika wodnego retencyjno-rekreacyjnego „Skalbmierz” na rzece Nidzicy i Szarbiówce na obszarze miasta Skalbmierz.1050
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenów zbiornika wodnego retencyjno-rekreacyjnego „Skalbmierz” na rzece Nidzicy i Szarbiówce na obszarze miasta Skalbmierz790
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane33627
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza8302
Ikona - strzałka prawaOrganizacja28515
Ikona - strzałka prawaRODO12594
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego5930
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry13750
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa14394
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy8927
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum44638
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.5724
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe71849
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska13305
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe2898
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia6266
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia1977
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową2049
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5758
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia7769
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej6476
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej10111
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 130 000 zł222832
Ikona - strzałka prawaProgram promocji4843
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II4673
Ikona - strzałka prawaWynik4064
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II4471
Ikona - strzałka prawaWynik3727
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej4118
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa4474
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa4319
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków4513
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi4609
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu4095
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska4344
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3970
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20204602
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu4109
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko - konkursy116975
Ikona - strzałka prawaArchiwalne nabory2
Ikona - strzałka prawaKontrole15492
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza6763
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli3938
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad4125
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli3644
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 553663
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 543746
Ikona - strzałka prawaKodeks Etyki Pracowników Samorządowych4215
Ikona - strzałka prawaPetycje34809
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz7159
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7073
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4403
Ikona - strzałka prawaBilans2976
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 20192644
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20193024
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20192879
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20192933
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20183800
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20174501
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?3633
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4098
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej3602
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków8231
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska10021
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych8102
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny6637
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich5046
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej11063
Ikona - strzałka prawaPetycje3708
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu19953
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska25259
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej18125
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31871
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy7618
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy20741
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23966
Ikona - strzałka prawaKomisje17599
Ikona - strzałka prawaReferaty24615
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania8539
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy27003
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu20073
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe9155
Ikona - strzałka prawaZarządzenia15570
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna7558
Ikona - strzałka prawa20133456
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny3181
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna3318
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne6266
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny5169
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki14480
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki17060
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne13051
Ikona - strzałka prawaBudżet13585
Ikona - strzałka prawaKwartalna informacja o wykonaniu budżetu1265
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1086
Ikona - strzałka prawaSprawozdania43480
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8010
Ikona - strzałka prawaArchiwum5454
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14676
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9930
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9845
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11038

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-05-17 14:48:, zmian dokonał(a): pszmigiel

WCAG 2.0 (Level AA)