Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA I GMINY SKALBMIERZ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta i Gminy Skalbmierz

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2850540
Ikona - strzałka prawaAktualności / Ogłoszenia
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia63183
Ikona - strzałka prawaZakup węgla889
Ikona - strzałka prawaProjekty partnerskie7120
Ikona - strzałka prawaKonkursy112877
Ikona - strzałka prawaDostępność3986
Ikona - strzałka prawaPrzetargi
Ikona - strzałka prawaPrzetargi51466
Ikona - strzałka prawaArchiwum przetargów44778
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31556
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32598
Ikona - strzałka prawaRok 201733413
Ikona - strzałka prawaRok 201634107
Ikona - strzałka prawaRok 201536089
Ikona - strzałka prawaRok 201428130
Ikona - strzałka prawaRok 201339237
Ikona - strzałka prawaRok 201237297
Ikona - strzałka prawaRok 201136194
Ikona - strzałka prawarok 201045158
Ikona - strzałka prawarok 20094790
Ikona - strzałka prawaLata 2002 - 200911105
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy47137
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 202212177
Ikona - strzałka prawaZarządzenia 2023100
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia24347
Ikona - strzałka prawaSesje12977
Ikona - strzałka prawaInterpeleacje i zapytania radnych3201
Ikona - strzałka prawaTransmisje i archiwum transmisji sesji9780
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju14092
Ikona - strzałka prawaOpracowanie strategii rozwoju na lata 2022 – 20305507
Ikona - strzałka prawaOpracowanie Programu ochrony środowiska na lata 2021 - 20303126
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne4598
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne18522
Ikona - strzałka prawaRegulamin13733
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju szkół3674
Ikona - strzałka prawaZmiana Nr 1 Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Skalbmierz3660
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane31546
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6065
Ikona - strzałka prawaOrganizacja25905
Ikona - strzałka prawaRODO8458
Ikona - strzałka prawaPonowne Wykorzystywanie Informacji Sektora Publicznego3954
Ikona - strzałka prawaEwidencja i rejestry9095
Ikona - strzałka prawaEwidencje i archiwa12372
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie gminy5416
Ikona - strzałka prawaWybory i Referendum29550
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r.3212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe58265
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska10556
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe1102
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1819
Ikona - strzałka prawaZawiadomienia777
Ikona - strzałka prawaWniosek o decyzję środowiskową766
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4256
Ikona - strzałka prawaInformacje i obwieszczenia6370
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Niskoemisyjnej4627
Ikona - strzałka prawaProgram Integracji Społecznej8481
Ikona - strzałka prawaZamówienia poniżej 130 000 zł208103
Ikona - strzałka prawaProgram promocji3477
Ikona - strzałka prawaOpracowanie kodeksu etycznego II3447
Ikona - strzałka prawaWynik2834
Ikona - strzałka prawaZaopatrzenie w energię II3230
Ikona - strzałka prawaWynik2661
Ikona - strzałka prawaZapytanie ofertowe na dostawę emulsji asfaltowej2787
Ikona - strzałka prawaZapytanie dostawa kruszywa3195
Ikona - strzałka prawaZapytanie - dostawa kruszywa3023
Ikona - strzałka prawaOczyszczalnie ścieków3216
Ikona - strzałka prawaZarządzanie zasobami ludzkimi3377
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu3022
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska3138
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2863
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju na lata 2012-20203354
Ikona - strzałka prawaWynik przetargu2949
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowisko91245
Ikona - strzałka prawaKontrole11063
Ikona - strzałka prawaKontrola zarządcza4809
Ikona - strzałka prawaOświadczenie o stanie kontroli2500
Ikona - strzałka prawaWykaz zasad2942
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z funkcjonowania kontroli2462
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 552508
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 542570
Ikona - strzałka prawaKodeks Etyki Pracowników Samorządowych2683
Ikona - strzałka prawaPetycje25451
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji gminy Skalbmierz5089
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4562
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2510
Ikona - strzałka prawaBilans1698
Ikona - strzałka prawaIV kwartał 20191576
Ikona - strzałka prawaIII kwartał 20191749
Ikona - strzałka prawaI-kwartał 20191817
Ikona - strzałka prawaII-kwartał 20191843
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20182516
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie 1-20173149
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawy?1704
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza1867
Ikona - strzałka prawaUdostępnie informacji publicznej1338
Ikona - strzałka prawaReferat Finansów i Podatków3673
Ikona - strzałka prawaReferat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska5870
Ikona - strzałka prawaReferat Inwestycji i Zamówień Publicznych4430
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny2397
Ikona - strzałka prawaReferta Spraw Obywatelskich2182
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej4471
Ikona - strzałka prawaPetycje1998
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy w Skalbmierzu11187
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22007
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Miejskiej15810
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy28881
Ikona - strzałka prawaZastępca Burmistrza Miasta i Gminy5340
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy18284
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21409
Ikona - strzałka prawaKomisje15403
Ikona - strzałka prawaReferaty21643
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania6538
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne Gminy24547
Ikona - strzałka prawaMiejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skalbmierzu17833
Ikona - strzałka prawaZarządzenia13044
Ikona - strzałka prawaProjekty systemowe6939
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna6306
Ikona - strzałka prawa20132423
Ikona - strzałka prawaZespół Interdyscyplinarny2122
Ikona - strzałka prawaKomu przysługuje Pomoc Społeczna2268
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne5030
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3904
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12372
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki14766
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne11151
Ikona - strzałka prawaBudżet9220
Ikona - strzałka prawaSprawozdania30599
Ikona - strzałka prawaNarzędzia6209
Ikona - strzałka prawaArchiwum3957
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12749
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8337
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8231
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8909

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-01-27 12:13:30, zmian dokonał(a): ppietrzyk

WCAG 2.0 (Level AA)